czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Termin spotkania informacyjnego w Grudziądzu dotyczącego projektu "Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy"

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjne w Grudziądzu dotyczące projektu "Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy" odbędzie się 10 maja 2019 r. w godz. 12.00 - 15.00 w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu przy ul. Małomłyńskiej 1.

Harmonogram spotkań, program oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: http://kpai.pl/harmonogram-spotkan-cyklu-tour-de-region/

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu
ul. Skłodowskiej-Curie 41, 87-100 Toruń