czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Informator Gminy Grudziądz 1/2021

Drodzy mieszkańcy Gminy Grudziądz,

miło mi przekazać Państwu pierwszy numer wznowionego „Informatora Gminy Grudziądz”.

Dzięki temu bezpłatnemu czasopismu będą Państwo mogli być blisko spraw naszej gminy, znajdując w nim wiele ciekawych tekstów o rozmaitej tematyce.

Ostatni rok, który upłynął nam pod znakiem obostrzeń związanych z pandemią, wielu z nas odciął od głównych źródeł informacji. W tym czasie wszyscy musieliśmy ograniczyć wspólne spotkania i rozmowy, co niestety utrudniło nam swobodny przepływ informacji o ważnych wydarzeniach z życia gminy.

Bardzo zależy mi na szczerej i otwartej komunikacji z Państwem, właśnie dlatego w dobie wspomnianych trudności wracamy z naszym Informatorem. W obecnej sytuacji dostęp do drukowanej gazetki pozwoli wielu osobom być na bieżąco z gminnymi wiadomościami – pamiętajmy, że nie wszyscy mają możliwość śledzić nasze treści publikowane w internecie. Mam nadzieję, że informator spełni wszystkie Państwa oczekiwania i spotka się z życzliwym przyjęciem czytelników.

W najbliższym czasie za pośrednictwem poczty informatory w wersji drukowanej trafią do Państwa domów.

Życzę przyjemnej lektury!

Wójt Gminy Grudziądz