czwartek, 22 października 2020

Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława

Informator Gminy Grudziądz Nr 3/2016

Informator Gminy Grudziądz nr 3 (2016) jest już dostępny w budynku Urzędu Gminy Grudziądz. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i pragniemy aby każdy mieszkaniec naszej gminy miał możliwość otrzymania bezpłatnego biuletynu. W tym celu zleciliśmy kolportaż kwartalnika Poczcie Polskiej. W ciągu 7 najbliższych dni każdy mieszkaniec powinien otrzymać na swój adres nasze gminne wydawnictwo.

Data dodania 15.09.2016