sobota, 04 maja 2024

Miejsce Urząd Gminy Grudziądz

Kategoria Sesja Rady Gminy

Organizator Gmina Grudziądz

LXXXII Sesja Rady Gminy Grudziądz odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 r.
o godz. 10:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul. Wybickiego 38, s. 213.

Proponowany porządek obrad:
1.Otwarcie sesji:
a) stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie protokołu LXXXI Sesji Rady Gminy Grudziądz.
3. Sprawozdanie Wójta Gminy Grudziądz z działalności międzysesyjnej.
4. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Grudziądz za rok 2023 oraz przedstawienie potrzeb w tym zakresie na rok 2024.
5. Podjęcie uchwał:
1) zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu na 2024 rok;
2) zmieniająca Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Grudziądz na lata 2024 - 2038;
3) zmieniająca uchwałę w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji z zakresu ochrony środowiska związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest;
4) w sprawie nadania nazwy ulicy drodze wewnętrznej w miejscowości Węgrowo, gmina Grudziądz;
5) w sprawie odwołania i powołania przedstawiciela Wojewody Kujawsko - Pomorskiego do Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz.
6. Podsumowanie pracy Rady Gminy Grudziądz VIII Kadencji w latach 2018 - 2024.
7. Sprawozdania z działalności Komisji Rady Gminy Grudziądz VIII Kadencji w latach 2018 - 2024.
8. Sprawy bieżące.