poniedziałek, 20 maja 2024

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Utrudnienia w ruchu na drodze gminnej Skarszewy-Wiktorowo

Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROBUD” Sp. z o.o. jako wykonawca robót drogowych w ciągu drogi gminnej Skarszewy – Wiktorowo (na dł. 910 w m. Skarszewy) informuje, że w dniach od 07 do 13 września br. ( w zależności od przebiegu pogody) realizowane będą roboty związane z układaniem nawierzchni jezdni. Dla ich sprawnego przebiegu i bezpieczeństwa Państwa prosimy o niepozostawianie pojazdów mechanicznych w bezpośredniej strefie robót.

Za utrudnienia w ruchu drogowym na remontowanym odcinku drogi serdecznie Państwa przepraszamy.

Data dodania 07.09.2011