sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ostatnie wolne miejsca w Szkole Podstawowej Grudziądz-Węgrowo

Kampania informacyjno-rekrutacyjna przynosi dobre efekty - jeszcze nie został zakończony nabór, a już zgłosiło się ponad 20% więcej dzieci, niż uczyło się w szkole w poprzednim roku!

Obecnie szkoła dysponuje jeszcze 2 miejscami w "zerówce" i 3-4 miejscami w I klasie szkoły podstawowej. Liczebność klas to maksymalnie 15 uczniów.

Cały czas istnieje możliwość zapisu przez stronę internetową www.szkolne-rewolucje.pl. Wśród dzieci, które zostaną zapisane internetowo do I klasy losowane są tornistry z wyposażeniem.

W najbliższy czwartek (26.03) odbędzie się też dyżur w świetlicy w Węgrowie w godz. 16.00-18.00. To dobra okazja nie tylko do zapisów, ale także do porozmawiania, zgłoszenia swoich potrzeb lub rozwiania wątpliwości.

Data dodania 24.03.2015