piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z szkołami z terenu Gminy Grudziądz zebrały podczas Świątecznej Zbiórki Żywności łącznie 269 kilogramów żywności. W zebranym zbiorze żywności można znaleźć takie produkty jak: makaron, mąka, cukier, konserwy, oleje, ryż, kasze, soki, słodycze. Osiągnięty wynik świadczy tylko i wyłącznie o dużej hojności mieszkańców naszej gminy.

Przypominamy, że żywność zebrana podczas tegorocznej akcji trafi do najbardziej potrzebujących rencistów.

Data dodania 02.12.2016