piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Czasowe utrudnienia w ruchu na drodze Gać-Węgrowo

Gmina Grudziądz informuje że w związku z przebudową drogi Gminnej 40130C Gać-Węgrowo w dniach 15-16 lipca wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia związane są z koniecznością ułożenia nawierzchni na całej szerokości drogi. W trakcie trwania w/w prac ruchem pojazdów mechanicznych kierować będą przeszkoleni sygnaliści. Ponadto prosimy mieszkańców posesji przyległych do przebudowywanego odcinka drogi o niepozostawianiu pojazdów w strefie robót.

Data dodania 14.07.2011