piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Piknik Rodzinny w Wielkich Lniskach

W dniu 10 sierpnia 2019 r. w miejscowości Wielkie Lniska odbył się Piknik Rodzinny z okazji 20 lecia istnienia sołectwa Wielkie Lniska.

Na przybyłych gości czekał szereg atrakcji m.in. malowanie twarzy przez Panią Katarzynę, występ podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury z Małego Rudnika, występ zespołu seniorów ze Świecia, liczne konkursy, a wśród nich bieg duetów w szortach, przeciąganie liny, zabawy dla najmłodszych, a także poczęstunek grochówką, kiełbaskami, ciastem i kawą. Niespodzianką był występ Alicji, która uraczyła swoim śpiewem.

Goście bawili się wspólnie przy dźwiękach zespołu Retro.

Data dodania 14.08.2019