piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Wybory na Sołtysa i do Rady Sołeckiej Piaski, Sosnówka

4 kwietnia w dwóch sołectwach odbyły się kolejne wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich. Były to ostatnie zebrania, podczas których wybierano władze sołectw na nową kadencję.

W Sosnówce na sołtysa wybrano panią Barbarę Rączka Strzałkowska – obecnych na zebraniu było 64 mieszkańców miejscowości.

W Piaskach na sołtysa ponownie wybrano pana Sławomira Cukrowskiego – obecnych na zebraniu było 26 mieszkańców miejscowości.

Data dodania 05.04.2019