sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Wybory na Sołtysa i do Rady Sołeckiej Dusocin, Nowa Wieś, Wielki Wełcz

2 kwietnia w trzech sołectwach odbyły się kolejne wybory na Sołtysów i do Rad Sołeckich.

W Nowej Wsi na sołtysa ponownie wybrano pana Piotra Zilza – obecnych na zebraniu było 69 mieszkańców miejscowości.

W Dusocinie na sołtysa ponownie wybrano pana Piotra Ossowskiego – obecnych na zebraniu było 68 mieszkańców miejscowości.

W Wielkim Wełczu na sołtysa ponownie wybrano panią Jadwigę Wojnicką – obecnych na zebraniu było 51 mieszkańców miejscowości.

Data dodania 05.04.2019