czwartek, 25 kwietnia 2019

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Dotacja na konsultacje dla Gminy Grudziądz

Z przyjemnością informujemy, że Gminie Grudziądz udało się pozyskać środki finansowe na przeprowadzenie kolejnych konsultacji w naszej gminie. Tym razem będziemy chcieli skonsultować zmianę studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania terenu całej naszej gminy. Wiemy że to duże wyzwanie, ale mamy nadzieje że mieszkańcy będą żywo zainteresowani tym tematem.

Więcej na temat projektu TUTAJ

Data dodania 29.03.2019