sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Ważne informacje dotyczące wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich

Szanowni mieszkańcy !

W związku ze zbliżającymi się wyborami Sołtysów i Rad Sołeckich na terenie Gminy Grudziądz, przypominamy, że aby wziąć udział w głosowaniu (wyborach) Sołtysa i Rady Sołeckiej należy być ujętym w rejestrze wyborców w danej miejscowości. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Grudziądz pokój nr 9, tel. 56 45 111 14. Osoby nie wpisane do rejestru wyborców nie będą mogły brać udziału w głosowaniu.

Aktualny harmonogram zebrań

Data dodania 21.03.2019