sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Wniosek o dotację na przebudowę Delfina złożony

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu został złożony wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Przebudowa z rozbudową infrastruktury turystycznej Gminnego Ośrodka Sportów Wodnych w Białym Borze nad Jeziorem Rudnickim Wielkim wraz z wyposażeniem” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 6 Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry, Działania 6.5 Rozwój potencjału endogenicznego regionu, Schemat: Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w otoczeniu zbiorników i cieków wodnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 14.03.2019