sobota, 25 maja 2019

Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Spotkanie samorządowców w Urzędzie Gminy Grudziądz

Dziś tj. 12 marca odbyło się kolejne posiedzenie samorządowców z terenu powiatu grudziądzkiego. Zgodnie z zapowiedzią gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz – rozmowy odbyły się w Urzędzie Gminy Grudziądz. Podczas posiedzenia poruszono takie tematy jak: transport zbiorowy oraz rozbudowa infrastruktury gazowej.

W spotkaniu udział wzięli: Starosta Powiatu Grudziądzkiego Adam Olejnik, Wójt Gminy Gruta Waldemar Kurkowski, Wójt Gminy Rogóźno Krzysztof Polesiak, Wójt Gminy Świecie nad Osą Ireneusz Maj, Burmistrz Miasta i Gminy Łasin Rafał Kobylski,  Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński Piotr Kozłowski oraz przedstawiciele Polskiej Spółki Gazowniczej.

Data dodania 12.03.2019