sobota, 20 lipca 2019

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wspieraj lokalnie - Rozlicz i przekaż 1% podatku

Miło nam poinformować, że Gmina Grudziądz przystąpiła do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego.

Celem projektu jest budowanie lokalnej społeczności poprzez przekazanie 1% podatku wybranej organizacji pozarządowej lub podopiecznego Organizacji Pożytku Publicznego, których można w ten sposób wspomóc.

Data dodania 26.02.2019