sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

ANKIETA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Szanowni Państwo!
Na terenie Gminy Grudziądz opiekę na dziećmi zapewniają dzienni opiekunowie, którzy w swoich domach opiekują się dziećmi do lat 3. Gmina Grudziądz pragnie pomóc mieszkańcom i zapewnić opiekę dla najmłodszych dzieci, aby rodzic czy też opiekun prawny dziecka mógł powrócić do pracy zawodowej.
W związku z powyższym chcielibyśmy poznać Państwa opinię na ten temat.
Ankieta jest anonimowa, a dane w niej zawarte pozwolą właściwie ocenić potrzeby naszych mieszkańców w tym zakresie.

link do ankiety:

Data dodania 15.02.2019