sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Odnowa zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej w Dusocinie

Dziś, tj. 31 stycznia Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Skarbnikiem Gminy Alicją Marchlewicz podpisali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu umowę o przyznaniu dofinansowania na zadanie pod tytułem „Odnowa zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej w Dusocinie”. Dotacja jaką przyznano Gminie Grudziądz to kwota 385 945 zł, natomiast koszt całkowity inwestycji wynosi 650 000 zł.

Zadanie będzie realizowane w ramach „Inwestycji w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Data dodania 31.01.2019