poniedziałek, 17 czerwca 2019

Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Wójt wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Grudziądz – Andrzej Rodziewicz wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielowi zatrudnionemu w Szkole Podstawowej im. Stanisława Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim w obecności Pani Anny Palczewskiej – kierownika Referatu Oświaty oraz Pana Krzysztofa Sulerzyckiego – dyrektora Szkoły Podstawowej w Wałdowie Szlacheckim.

Data dodania 10.01.2019