sobota, 23 marca 2019

Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej

Informujemy że w dniu 3 grudnia Spółka Wodna Gminy Grudziądz złożyła wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy na operację typu „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” w ramach poddziału „ Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Spółka zawnioskowała o pomoc w zakupie koparko-ładowarki, wiertnicy oraz kosiarki bijakowej.

Data dodania 06.12.2018