piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Grudziądz

22 listopada w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyła się Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Grudziądz nowej kadencji. Podczas pierwszej sesji obecnych było 15 radnych, którzy wraz z Wójtem Gminy Grudziądz złożyli uroczyste ślubowanie.

W wyniku głosowania przeprowadzonego przez komisję skrutacyjną w składzie:

1. Przewodnicząca komisji: Bożena Dzieżyńska,
  2. Członek komisji: Elżbieta Adamowska,
  3. Członek komisji: Edward Sadurski

na Przewodniczącego Rady Gminy wybrano Hannę Kołodziej, która w minionej kadencji również pełniła tę funkcję.  Zastępcą przewodniczącego została Teresa Majorke.

Nowością w tej kadencji jest wprowadzenie wideo rejestracji podczas obrad Rady Gminy oraz elektronicznego głosowania nad projektami uchwał.

Data dodania 22.11.2018