sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

XXXVII Biegi im.Bronislawa Malinowskiego.

W dniu 29 września 2018 r. odbyła się kolejna edycja Biegów im. Bronisława Malinowskiego. Na linii startu stanęło kilka tysięcy zawodników, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych. Bieg główny odbył się na dystansie 10 km. W biegu rodzinnym dzieci wspólnie z rodzicami pokonali dystans 500 m. W starszych grupach wiekowych dzieci i młodzież rywalizowali na dystansach 800 i 1500 m.
Cały teren biegów zabezpieczali wspólnie z Policją i Strażą Miejską Ochotnicy z wszystkich jednostek Straży Pożarnych Gminy Grudziądz. W Komitecie Honorowym Biegów zasiadł Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz.
Gratulujemy wszystkim mieszkańcom naszej gminy udziału w tej imprezie.

Data dodania 29.09.2018