piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz - wyniki edycji wiosennej

Zakończyła się edycja wiosenna konkursu fotograficznego pn. Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz. Wpłynęły 22 aplikacje z 64 zdjęciami. Na podstawie regulaminu konkursu oraz po ocenie zebranych prac, komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczestnikom konkursu:

1 miejsce: Mikołaj Seremet – zdjęcie pt. Wiosenne niebo nad Dusocinem – wykonane w Dusocinie.

1 miejsce: Jakub Śledź – zdjęcie pt. Dzięcioł czarny – wykonane w Turznicach.

1 miejsce: Kornelia Pogorzelska – zdjęcie pt. Bóbr ze Sztynwagu – wykonane w Sztynwagu.

Wyróżnienie: Nina Socha – zdjęcie pt. Nocna ćma – wykonane w Nowej Wsi.

Wyróżnienie: Małgorzata Waliszewska – zdjęcie pt. Zielona wędrówka – wykonane w Wielkim Wełczu.

Wyróżnienie: Igor Socha – zdjęcie pt. Powiadomienie o wiośnie – wykonane w Nowej Wsi.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wakacje w pełni, więc z niecierpliwością czekamy na kolejne prace konkursowe, tym razem edycji letniej. Przyjmowanie prac trwa do 20 września 2018 r.

Po zakończeniu czterech edycji, nagrodzone prace (łącznie z wyróżnionymi) wszystkich edycji zostaną ponownie poddane ocenie komisji konkursowej w celu przyznania nagrody głównej.

Data dodania 09.07.2018