środa, 18 lipca 2018

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

„Lubię tu być … na zielonym” - spotkanie z przyrodą

W dniu 5 lipca 2018 r. podczas półkolonii zorganizowanych przez Gminę Grudziądz w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi dzieci będą uczestniczyły w warsztatach ekologicznych w plenerze, zorganizowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego.
Kolejne takie warsztaty odbędą się w dniu 6 lipca dla uczestników półkolonii w Szkole Podstawowej w Mokrem, a w dniu 9 lipca w Szkole Podstawowej w Sztynwagu.

Warsztaty ekologiczne pt. „Przyroda Doliny Dolnej Wisły” realizowane będą w ramach projektu „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko – pomorskiego. Lubię tu być … na zielonym” realizowane przez Województwo Kujawsko – Pomorskie.

Data dodania 05.07.2018