piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

21 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Rudzie odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2017/2018 szkół z terenu Gminy Grudziądz. Tegorocznym gospodarzem podsumowania była Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim.

W uroczystości wzięli udział m.in. Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Hanna Kołodziej, Radni Gminy Grudziądz, Dyrektorzy placówek oświatowych z terenu Gminy Grudziądz, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, nauczyciele, zaproszeni uczniowie wraz z rodzicami oraz mieszkańcy Gminy Grudziądz.

Podczas podsumowania roku szkolnego wyróżniono 145 uczniów za wysokie wyniki  w nauce (89 uczniów) i sporcie (56 uczniów). Uroczystego wręczenia nagród dokonali Przewodnicząca Rady Gminy oraz Zastępca Wójta Gminy Grudziądz.

Ponadto wyróżniono szkoły, które były najaktywniejsze w między szkolnej rywalizacji sportowej w minionym roku szkolnym.

Zakończeniu roku szkolnego towarzyszyły liczne akcenty artystyczne przygotowane przez uczniów gospodarza uroczystości.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Data dodania 22.06.2018