piątek, 26 kwietnia 2024

w Sztynwagu
zaprasza
do nowotworzonego oddziału
sportowego o profilu piłki nożnej
.
18 czerwca 2018 r. rozpoczynamy rekrutację.

Oferta skierowana jest do uczniów obecnych klas czwartych (dziewcząt i chłopców) uzdolnionych sportowo i lubiących sport, pragnących rozwijać swoje umiejętności i talenty.

Zadaniem szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych.

Zajęcia sportowe uczą systematyczności i obowiązkowości, pozwalają na stawianie uczniom coraz wyższych wymagań. Mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, kształtują postawy prozdrowotne i proekologiczne.

W klasie sportowej realizowany jest rozszerzony program zajęć z wychowania fizycznego w wymiarze 10 godzin.

Klasa realizować będzie ukierunkowany program szkolenia sportowego (6 godzin tygodniowo) równolegle z programem kształcenia ogólnego właściwym dla klasy V szkoły podstawowej we współpracy z klubem sportowym Węgrowianka.

Data dodania 21.06.2018