piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Znamy laureatów edycji zimowej konkursu fotograficznego

Miło nam poinformować, że zakończyła się edycja zimowa konkursu fotograficznego pn. Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz. Wpłynęło 13 aplikacji z 39 zdjęciami. Na podstawie regulaminu konkursu oraz po ocenie zebranych prac, komisja konkursowa przyznała nagrody następującym uczestnikom konkursu:

1 miejsce: Monika Szymańska – zdjęcie pt. Wisłą zimą – wykonane w Szynychu.

1 miejsce: Ewa Zarańska – zdjęcie pt. Na rozstaju dróg – wykonane w Rudzie.

1 miejsce: Ewa Becker-Dziadzio – zdjęcie pt. Zakole Wisły – wykonane w Szynychu.

Wyróżnienie: Jakub Śledź – zdjęcie pt. Wiewiórka z orzechami ze swojej spiżarni – wykonane w Turznicach.

Wyróżnienie: Małgorzata Waliszewska – zdjęcie pt. Mrozem zapisane – wykonane w Wielkim Wełczu.

Wyróżnienie: Agnieszka Zawadka – zdjęcie pt. Ucieczka – wykonane Sosnówka.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Przyroda budzi się do życia, więc z niecierpliwością czekamy na kolejne prace konkursowe edycji wiosennej. Przyjmowanie prac trwa do 20 czerwca 2018 r.

Po zakończeniu czterech edycji, nagrodzone prace (łącznie z wyróżnionymi) wszystkich edycji zostaną ponownie poddane ocenie komisji konkursowej w celu przyznania nagrody głównej.

Data dodania 06.04.2018