piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

2. miejsce młodzików LKS Węgrowianki Węgrowo

W rozegranym na hali sportowej w Stolnie turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stolno udział wzięły 2 drużyny LKS Węgrowianka Węgrowo - młodzicy i żacy. Młodzicy w gronie 5 drużyn zajęli II miejsce, tracąc szansę na wygranie turnieju w ostatniej sekundzie meczu. Chłopcy z rocznika 2004-2006 pokonali Wojownika Wabcz 3:1, Kasztelana Papowo Biskupie 2:0 i zremisowali z Błękitnymi Podwiesk 0:0 oraz ze zwycięzcą turnieju UKS Płużnica 1:1. Najlepszym bramkarzem turnieju został 12 letni - Szymon Tokarz. Zespół grał w składzie: Paweł Jurek (1 gol), Bartłomiej Wąż, Zuzanna Jabłońska, Kacper Milder (2), Mateusz Korgol (3), Samuel Barszczewski, Eryk Zawilski i Dawid Karasek, W każdym meczu drużyna była lepszym zespołem, ale zawodziła skuteczność. Szkoda woli i zaangażowania zawodników, ale mecz niestety kończy się z ostatnim gwizdkiem sędziego. Jest to następne doświadczenie na ich niwie i karierze sportowej. W historii klubu pierwszy raz w turnieju zadebiutowali 8 i 9 latkowie. W rywalizacji 4 drużyn żacy zremisowali z Wojownikiem Wabcz 1:1, przegrali z UKS Płużnica 0:3 i Victorią Lisewo 0:2. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił kapitan drużyny Bartosz Salwowski. Zespół zagrał w składzie: Norbert Sadzikowski, Oktawian Górny, Stanisław Konkol, Bartosz Salwowski, Wiktoria Karasek, Piotr Tokarz, Patryk Zawilski, Ksawery Osowski, Jakub Rink i Paweł Soboczyński. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodki poczęstunek, drużyny puchary a wyróżnieni statuetki.
Informacja nadesłana przez LKS Węgrowianka Węgrowo

Data dodania 07.03.2018