piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz

Dziś, tj. 30 stycznia br. ogłoszony zostaje konkurs fotograficzny pn. „Cztery Pory Roku w Gminie Grudziądz”. Cele jakie przyświecają konkursowi to przede wszystkim ukazanie terenu Gminy Grudziądz jako atrakcyjnego turystycznie, przyrodniczo i kulturowo,  przy pomocy fotograficznych środków wyrazu.

Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs jest podzielony na cztery etapy i mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby zamieszkałe i zameldowane na terenie Gminy Grudziądz.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęć, które ukazują walory przyrodnicze, naturalne, turystyczne, kulturalne oraz zjawiska występujących na terenie Gminy Grudziądz. Najlepsi autorzy zdjęć zostaną nagrodzeni.

Regulamin konkursu z załącznikami do pobrania.

Data dodania 30.01.2018