piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Dzień Działacza Kultury w Gminie Grudziądz

W dniu 29 maja obchodziliśmy Dzień Działacza Kultury i Drukarza. Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbyła się uroczystość wręczenia statuetek dla liderów w zakresie upowszechniania kultury na terenie naszej gminy. Z roku na rok lista działaczy kultury stale się powiększa. W tym roku statuetki otrzymali:

1. Elżbieta Sitkowska z Wielkich Lnisk,
  2. Zygmunt Lachowski z Rozgart,
  3. Lila Elwertowska z Wałdowa Szlacheckiego,
  4. Stanisław Otłowski z Dusocina,
  5. Anna Płóciennik z Piask,
  6. Ryszard Dąbrowski z Małego Rudnika,
  7. Zofia Tomczuk z Nowej Wsi,
  8. Rafał Łucki z Białego Boru,
  9. Danuta Łazarska z Świerkocina,
  10. Ewa Zarańska z Rudy,
  11. Leszek Łakomy z Sztynwagu.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Praca lidera kultury nie jest łatwą pacą ponieważ pochłania ona bardzo dużo wolnego czasu i wymaga wielu wyrzeczeń oraz samodyscypliny. Należy pamiętać, że to praca na rzecz społeczeństwa.

Data dodania 30.05.2017