piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Pogorszenie warunków żeglugi na rzece Wiśle.

Informacja otrzymana od Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, Zarząd Zlewni we Włocławku- Obiekt Hydrotechniczny Włocławek.

W związku z konieczności przygotowania  progu stabilizującego dolne stanowisko stopnia wodnego  we Włocławku do sezonu zimowego w dniach od 05 listopada do 26 listopada 2018 r., w godz. 9.00-13.00 wstrzymany będzie przepływ wody przez Stopień Wodny
we Włocławku.

Pogorszenie się warunków do żeglugi poniżej Stopnia Wodnego we Włocławku będzie utrzymywało się do 12 godzin po wstrzymaniu przepływu.

W związku z powyższym proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.

Wójt Gminy Grudziądz

Andrzej Rodziewicz