sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Eliminacji gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2018.

W dniu 20 marca 2018 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz odbył się finał eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W finale wzięli udział uczestnicy wyłonieni wcześniej w eliminacjach środowiskowych, które odbyły się w placówkach oświatowych oraz jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.
Finał eliminacji gminnych rozpoczął Wójt Gminy Grudziądz, który przywitał uczestników konkursu, opiekunów poszczególnych grup oraz rodziców. Nad przebiegiem eliminacji czuwała komisja konkursowa w składzie:

1. Kierownik Sekcji Kontrolno – Rozpoznawczej KM PSP w Grudziądzu  st. kpt. mgr  inż. Rafał Rusoń,
  2. Starszy technik Sekcji Kontrolno – Rozpoznawczej KM PSP w Grudziądzu st. sekc. inż. Przemysław Cywiński,
  3. Komendant Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Marek Murawski
  4. Wiceprezes Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Henryk Makowski.

Pytania do turnieju opracowali funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu.

Poniżej przedstawiamy protokół z wynikami finałowymi.

Na zakończenie eliminacji, Sekretarz Gminy Grudziądz Danuta Dulska, wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody, życząc jednocześnie laureatom powodzenia w dalszych etapach turnieju.

Zwycięzcom gratulujemy i życzy dalszych sukcesów.

Warto dodać, że 14 kwietnia 2018 r., na terenie Gminy Grudziądz, w Szkole Podstawowej w Sztynwagu od godz. 10.00, rozpoczną się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej .

Data dodania 21.03.2018