piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Nowe harmonogramy odbioru odpadów w 2018 z terenu Gminy Grudziądz obowiązujące od kwietnia 2018r.

Harmonogramy odbioru odpadów w 2018 z terenu Gminy Grudziądz obowiązujące od kwietnia 2018r.

Ponadto informujemy że każdy mieszkaniec posiadający telefon komórkowy typu smartfon może pobrać bezpłatnie aplikacje "Moje odpady" opracowaną przez firmę "GAVIN GROUP" zawierającą harmonogramy wywozu odpadów oraz inne ciekawe funkcje.

Poniedziałek: Mały Rudnik, Pieńki Królewskie, Ruda, Sztynwag, Szynych, Rozgarty, Gogolin

Poniedziałek: Skarszewy, Stary Folwark, Kobylanka, Marusza

Wtorek: Biały Bór, Wałdowo Szlacheckie

Środa: Turznice, Piaski, Gać, Hanowo, Linarczyk, Węgrowo, Daszkowo