piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Apel Wójta Gminy Grudziądz KORONAWIRUS

Szanowni Państwo,

w związku z potwierdzeniem przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego pierwszej osoby zarażonej koronawirusem na terenie miasta Grudziądza, zwracam się do Państwa z apelem o pozostanie w domach.

Drodzy mieszkańcy Gminy Grudziądz w przypadku opuszczenia domu proszę o zasłanianie ust i nosa dostępnymi materiałami: maseczka, szalik, bandana w celu ochrony zdrowia własnego i innych osób.

Wójt Gminy Grudziądz

Andrzej Rodziewicz