czwartek, 25 kwietnia 2024

Miejsce Plaża Delfin

Kategoria Festyny itp.

Organizator Stowarzyszenie Promyk

Uwaga – mieszkańcy z różnego rodzaju niepełnosprawnością z terenu gminy Grudziądz  !!!

Zarząd Stowarzyszenia „PROMYK” w Grudziądzu już po raz szesnasty organizuje festyn integracyjny dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin pod nazwą  „SOBOTA  Z  PROMYKIEM” w Ośrodku Sportów Wodnych „Delfin” w Białym Borze (dawna plaża stomilowska), który w tym roku odbędzie się w dniu 31 sierpnia br. pod honorowym patronatem Wójta Gminy Grudziądz  Pana Andrzeja Rodziewicza oraz przy wsparciu finansowym Gminy Grudziądz.  Festyn rozpocznie się o godzinie 1100 .

Impreza ta ma na celu integrację osób sprawnych inaczej ze środowiskiem lokalnym oraz rodzinami podczas wspólnego spędzania czasu.

W programie przewiduje się :

- Gry i zabawy sportowe - indywidualne oraz dla całych rodzin (z nagrodami),

- Pokazy sprawności i sprzętu policji i strażaków oraz płetwonurków,

- Pokazy tańca ZUMBA

- Pokazy sprawności karateków z Klubu Karate Shorin – Ryu,

- Uczestnictwo patrolu PCK (możliwość zmierzenia ciśnienia),

- Atrakcje na jeziorze (motorówka, żaglówki, banan, kajaki, rowery wodne),

- Bigos staropolski, kiełbaski z grilla, ciasto, napoje (ciepłe i zimne) - bezpłatnie,

- Strzelanie z wiatrówki,

- Przejażdżki konne oraz przejażdżki bryczką i wiele innych atrakcji.

Liczymy, że ten dzień zapisze się w pamięci wszystkich uczestników jako dzień pełen uśmiechu i radości. Liczymy na obecność i dobre humory.

Prosimy  o kontakt telefoniczny pod nr telefonu

0 56 - 46 63 479 w. 128 lub 126