czwartek, 25 kwietnia 2024

Miejsce Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

Informujemy, że 1 lipca 2018 r. odbędzie się przełożony VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Serdecznie zapraszamy zainteresowane drużyny do udziału w rozgrywkach. Zapisy możliwe również w dniu turnieju. Uznajemy, że ekipy, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia są już zapisane.

W ramach organizowanego wydarzenia przewidujemy utworzenie trzech grup wiekowych tj.:

I kategoria: uczniowie klas 4, 5, 6 klasy szkoły podstawowej, wg. roku urodzenia 2007, 2006, 2005,

II kategoria: uczniowie klas 7 szkoły podstawowej oraz 2, 3 klasy gimnazjum, wg. roku urodzenia 2004, 2003, 2002,

III kategoria: uczniowie od 1 klasy szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby dorosłe bez ograniczenia wiekowego.

Zgłaszana drużyna powinna składać się z maksymalnie 10 zawodników. Każdy zgłoszony zawodnik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu turnieju oraz do przedłożenia odpowiednich oświadczeń.

W ramach organizowanego turnieju dopuszcza się wyjątek, że w przypadku kompletnej 10-osbowej drużyny dopuszcza się udział maksymalnie dwóch zawodników w jednej drużynie z poza terenu Gminy Grudziądz.

Szczegóły, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenia znajdują się na poniższej liście:
KARTA ZGŁOSZENIOWA
OŚWIADCZENIE PEŁNOLETNIEGO ZAWODNIKA