środa, 24 kwietnia 2024

Miejsce Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku

Kategoria Imprezy sportowe

Organizator Gmina Grudziądz

25 czerwca na obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku odbędzie się piąta edycja turnieju piłkarskiego organizowanego przez Wójta Gminy Grudziądz.

Tegoroczne rozgrywki odbędą się w trzech kategoriach wiekowych, tj.:

I kategoria: uczniowie klas 4, 5, 6 klasy szkoły podstawowej, wg. roku urodzenia 2006, 2005, 2004,

II kategoria: uczniowie klas 1, 2, 3 klasy gimnazjum, wg. roku urodzenia 2003, 2002, 2001,

III kategoria: uczniowie od 1 klasy szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby dorosłe bez ograniczenia wiekowego.

Zgłoszenia:

Kompletną listę zawodników stanowiącą maksymalne 10 osób (z oznaczeniem kapitana drużyny) wraz z oświadczeniami rodziców/opiekunów lub oświadczeniem osoby pełnoletniej należy złożyć do dnia 23 czerwca 2017 r. Drużyny należy zgłaszać w Urzędzie Gminy Grudziądz (ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, pokój nr 112 na parterze).

Zapraszamy wszystkie zainteresowane ekipy do udziału w turnieju piłkarskim.

Szczegóły w regulaminie:

Lista zgłoszeniowa