piątek, 29 marca 2024

Godzina 16:00-22:00

Miejsce Fort Wielka Księża Góra w Wielkich Lniskach

Kategoria Imprezy LGD

Organizator LDG "Vistula Terra Culmensis"

Zarząd LGD "Vistula - Terra Culmensis" wraz z Wójtem Gminy Grudziądz - Panem Andrzejem Rodziewiczem serdecznie zapraszają na II PIKNIK MILITARNY, który odbędzie się

16 CZERWCA br. od godz. 16.00 na terenie Fortu Wielka Księża Góra w Wielkich Lniskach - Gmina Grudziądz.

Piknik ten jest okazją do spotkania z Lokalną Grupą Działania, do zapoznania się z zakresem działań realizowanych przez LGD, szczególnie w zakresie wdrażania założeń zaplanowanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) dla obszaru LGD "Vistula" na lata 2016-2023.

W programie m.in.:
• 16.00 - 17.00 - prezentacja założeń LSR,
• 17.00 - 22.00:
- zwiedzanie muzeum - izby pamięci,
- zwiedzanie obiektów z przewodnikiem,
- pokaz i przejażdżka sprzętem militarnym,
- byk rodeo i fotobudka,
- poczęstunek, ognisko,
- muzyka na żywo,
- gry, zabawy, animacje,
- Mobilny Punkt Informacyjny nt. wdrażania LSR.
• 22:00 zakończenie

Zapewniamy transport dla mieszkańców.