piątek, 29 marca 2024

Miejsce Urząd Gminy Grudziądz sala 213

Kategoria Sesja Rady Gminy

Organizator Gmina Grudziądz

W dniu 14 sierpnia 2019r. o godz. 9:00 (tj. środa) w Urzędzie Gminy Grudziądz, sala nr 213, odbędzie się XII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Grudziądz

Zwołanie Sesji podyktowane jest  koniecznością podjęcia uchwał w sprawie:

1) skargi na działanie organu wykonawczego Gminy Grudziądz;

2) określenia trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Grudziądz oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania;

3) powołania Zespołu do spraw zaopiniowania kandydatów na ławników sądowych na kadencję 2020 – 2023;

4) zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach  na ławników.

Posiedzenia Komisji Rady Gminy odbędą  się od godz. 8:00 w tym samym dniu (14.08.2019 r.); w kolejności:

1) o godz. 8:00 – posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji;

2) o godz. 8:15 – Komisja  Zdrowia, Oświaty, Kultury i Pomocy Społecznej;

3) o godz. 8:30 – Komisja Rolnictwa i Porządku Publicznego.

Przedmiotem posiedzeń poszczególnych komisji będą projekty uchwał na XII Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Grudziądz.