wtorek, 16 kwietnia 2024

LI Sesja Rady Gminy Grudziądz

Data od 2018-03-29 do 2018-03-29

Godzina 10:00

Miejsce Sala posiedzeń Rady Gminy Grudziądz (Nr 213)

Kategoria Sesja Rady Gminy

Organizator Gmina Grudziądz

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza na wspólne posiedzenie stałych Komisji Rady Gminy Grudziądz, które odbędą się w dniu 26 marca 2018 roku o godz. 9:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Grudziądz (Nr 213)

Porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie quorum,
2. Projekty uchwał na LI Sesję Rady Gminy,
3. Wolne wnioski i zapytania,
4. Zakończenie

W dniu 29 marca 2018r. (tj. czwartek) o godzinie 10:00 w budynku Urzędu Gminy Grudziądz przy ul.Wybickiego 38, s. Nr 213 odbędzie się LI Sesja Rady Gminy Grudziądz.

Proponowany porządek obrad