sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Dobra passa LKS Węgrowianki Węgrowo

W kolejnych meczach mistrzowskich seniorzy Węgrowianki Węgrowo pokonali na własnym obiekcie Saturna Ostrowite 2:1 po bramkach Adriana Wiśniewskiego (asysta Łukasz Grobelski) i Łukasza Henniga (asysta Adrian Wiśniewski). Wygrana zapewniła drużynie prowadzenie w rozgrywkach ligowych. Natomiast juniorzy pokonali Iskrę Ciechocin 4:1. Bramki strzelali: Jakub Malinowski, Marcin Sobolewski, Przemysław Tafliński i Patryk Łobodziński. Po tej wygranej młodzi piłkarze zajmują II lokatę w rozgrywkach juniora starszego i w rundzie wiosennej odnieśli same zwycięstwa. Młodzicy swój mecz z JSS Toruń przełożyli na najbliższą sobotę na godzinę 10.45 w Toruniu.

Data dodania 26.04.2016