czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Przegląd wałów przeciwpowodziowych

W dniu 27.04.2016 r. na terenie gminy Grudziądz odbył się coroczny przegląd wałów przeciwpowodziowych. Przegląd wałów podzielono na 3. etapy:

Etap 1.- odcinek wałów przeciwpowodziowych Wisły od os. Rządz w Grudziądzu do miejscowości  Sosnówka,

Etap 2. - odcinek wałów przeciwpowodziowych Wisły od miejscowości  Parski do miejscowości Wielki Wełcz,

Etap 3. -  przegląd wałów wstecznych rzeki Osy.

W przeglądzie wzięli udział przedstawiciele Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, Wojewódzkiego Zarządu Urządzeń Wodnych i Melioracji z biura terenowego w Chełmnie oraz Gminnego  Centrum Zarządzania Kryzysowego w Grudziądzu.

Data dodania 28.04.2016