czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Grudziądzka Karta Dużej Rodziny

Przypominamy, że od 1 stycznia 2016 roku mieszkańcy Gminy Grudziądz mogą ubiegać się o wydanie „Grudziądzkiej Karty Dużej Rodziny”. Wnioski można składać w Urzędzie Gminy Grudziądz i odbiór kart odbywać się będzie również w Urzędzie Gminy Grudziądz.

Mieszkańcy będą mogli korzystać ze zniżek i rabatów zaoferowanych przez partnerów Programu „Grudziądzka Karta Dużej Rodziny”, którzy wyrazili na to zgodę.

Informacje o Grudziądzkiej Karcie Dużej Rodziny oraz wnioski o wydanie kart dostępne są pod adresem: http://grudziadz.pl/pl/contents/271

Wykaz partnerów

Data dodania 24.02.2016