czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Zebranie sprawozdawczo wyborcze w OSP Szynych

W dniu 30 stycznia 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze. W wyniku głosowania wybrano władze jednostki:

Prezes – Mirosław Hermann,

Naczelni – Stanisław Wydra,

Zast. Naczelnika – Sebastian Becker,

Skarbnik – Paweł Zdun,

Sekretarz – Teresa Rathsmann - Dziemiańczuk

Gospodarz – Wiesław Mikołajczak,

Członek zarządu – Jerzy Poszytek,

Członek zarządu, ds. młodzieży – Wojciech Mikołajczak,

Członek zarządu, kronikarz – Anita Mikołajczak.

Wójt Gminy Grudziądz ufundował Jerzemu Kotowskiemu prezent okolicznościowy za  wieloletnią współpracę i wsparcie jednostki OSP Szynych. Pana Jerzego Uchwałą Rady Zarządu ustanowiono Honorowym Członkiem OSP Szynych. Za wieloletni aktywny udział w życiu jednostki wyróżniono również druha Józefa Kubnego.

Data dodania 01.02.2016