środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Znak promocyjny Gminy Grudziądz

Miło nam poinformować, że w dniu 28 stycznia Rada Gminy Grudziądz jednogłośnie uchwaliła znak promocyjny Gminy Grudziądz. Ustanowiony znak nawiązuje do bogactwa naturalnego i przyrodniczego jakie jest obecne na terenie Gminy Grudziądz. Znak zbudowany jest z sygnetu stanowiącego główną część znaku oraz logotypu stanowiącego opis znaku – Gmina Grudziądz wyjątkowa z natury. Specyfikę logo określa księga znaku.

Znak promocyjny ma za zadanie wypromowanie Gminy Grudziądz na obszarze regionalnym oraz ponadregionalnym. Zależy nam, aby mieszkańcy Gminy Grudziądz identyfikowali się z ustanowionym znakiem promocyjnym.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że dotychczas używany „herb” Gminy Grudziądz nie traci swojej reprezentatywnej funkcji.

Data dodania 30.01.2016