wtorek, 16 kwietnia 2024

Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Dotacje na usuwanie azbestu w 2016 roku

Wójt Gminy Grudziądz informuje, że w dniach: od 4 stycznia 2016r. do 29 stycznia 2016r. przyjmuje wnioski przyznawane w ramach dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na:

1. usuwanie azbestu (m.in demontaż pokrycia dachowego, transport, zbieranie oraz unieszkodliwianie),

2. transport usuniętego azbestu (tj. transport oraz unieszkodliwianie).

Kompletne wnioski należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy (pokój 102).

Druki wniosków do pobrania w Urzędzie Gminy Grudziądz w pokoju 202 lub 209 , II piętro oraz poniżej

Druki wniosków

Data dodania 04.01.2016