piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Warsztaty Koła Gospodyń Wiejskich w Piaskach

W dniu dzisiejszym w remizo-świetlicy w Piaskach odbyły się warsztaty rękodzieła i lepienia pierogów. Tematem przewodnim prac rękodzielniczych były ozdoby świąteczne, natomiast podczas lepienia pierogów wykorzystano 10 różnych rodzajów farszów, tj. twaróg na ostro, mak, soczewica, szpinak, ślimak jadalny (przyg. po Burgundzku), jagoda. Spotkanie zostało zakończone degustacją przygotowanych pierogów.

Z pewnością zgromadzone panie spędziły miło i pomysłowo dzisiejszy dzień. W 100% popieramy takie inicjatywy!

Koło Gospodyń Wiejskich z Piask będzie miało swoje stoisko na corocznym Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu.

Data dodania 23.11.2015