wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Zakończono modernizację drogi Sosnówka-Brankówka

Miło nam poinformować, że w dniu 2 października 2015 roku dokonano odbioru technicznego zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej o minimalnej łącznej grubości warstw 6 cm, do długości 0,850 km w obrębie geodezyjnym: Brankówka dz. nr 25, 56, 102 i cz. dz. nr 74".
Projekt Gminy Grudziądz został dofinansowany kwotą 148 750,00 zł przez Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego ze środków pochodzących z tytułu wyłączeń gruntów z produkcji rolnej.
Zadanie zrealizowane zostało przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A., Kobylarnia 8, 86 - 061 Brzoza.

Data dodania 07.10.2015