piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Informacja dot. wystąpienia gradobicia na terenie gminy Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz informuje, iż wnioski dot. szacowania szkód spowodowanych gradobiciem na terenie naszej gminy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy (www.bip.grudziadz.lo.pl) oraz w Urzędzie Gminy Grudziądz pokój 202 oraz 209, w godzinach pracy Urzędu tj. poniedziałek, środa, czwartek 700-1515, wtorek 700-1615, piątek 700-1300. Do wniosku należy załączyć kserokopię wniosku o przyznanie płatności obszarowych na bieżący rok (pieczątka za zgodność z oryginałem z ARiMR), kserokopię umowy gruntów dzierżawionych oraz fotografie upraw zniszczonych gradobiciem.
Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Grudziądz do dnia 10 sierpnia 2015r., jednak nie później niż do czasu zbioru plonu głównego danej uprawy lub jej likwidacji.
Informacje telefoniczne udzielane są pod numerem telefonu – 056-45-11-102.

Wniosek o oszacowanie szkód

Data dodania 30.07.2015