piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Spotkanie dotyczące perspektywy unijnej 2014-2020

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Giełda Papierów Wartościowych oraz Bank Gospodarstwa Krajowego organizują spotkanie pn.: „Kapitał dla rozwoju” skierowane do przedsiębiorców oraz samorządów, poświęcone wykorzystaniu środków z perspektywy unijnej 2014-2020 na rozwój działalności.

Spotkanie odbędzie się 28 maja br. o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej (parter) Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej 3 w Bydgoszczy.

„Kapitał dla rozwoju” to cykl 16 spotkań regionalnych dotyczących finansowania rozwoju firm i samorządów ze środków unijnych przy wsparciu rynku kapitałowego i innych form dofinansowania. Projekt będzie realizowany od maja do listopada 2015 r. w największych miastach Polski.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jak skutecznie pozyskać dotacje w nowej perspektywie unijnej 2014-2020 oraz jak firmy i samorządy mogą zdobyć środki na rozwój poprzez rynek kapitałowy.

Na potrzeby projektu powstanie analityczny raport otwarcia „Rynek kapitałowy źródłem finansowania inwestycji” przedstawiający wkład giełdy we wspieranie rozwoju przedsiębiorstw, pozyskiwanie kapitału, tworzenie miejsc pracy, a także budowę pozytywnego wizerunku notowanych spółek.

Rejestracji na spotkanie należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod poniższym linkiem:

Data dodania 26.05.2015